Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar İle Hayatını Değiştirmeye Gülüşünden Başla!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İletişim

Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar
İstanbul / Etiler
Kültür Mah. Vişne Çıkması Sok. Kolağası İş Mrk. No: 1 - Ulus/Beşiktaş/İstanbul

Dental Asistanınıza Sorun

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar’dan randevu almak için tedavi planlama asistanlarımızla telefon, whatsapp ve e-mail bilgilerimizden yararlanarak iletişime geçebilirsiniz. Diş hekiminize sorununuzu anlatarak gerekli teşhis ve tanı işlemlerinden sonra doktorunuzun uygun gördüğü tedaviyle arzu ettiğiniz gülümsemeye hemen kavuşabilirsiniz.

Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar implantoloji, periodontoloji, gülüş tasarımı, çene cerrahisi, diş eti cerrahisi, zigomatik implant cerrahisi, kemik yetersizliklerinde ileri implant cerrahisi, diş eti estetiği ve estetik diş hekimliği alanlarında hizmet vermektedir.

Ağız ve diş tedavi ücretleri hastaların sorunlarına yönelik olarak uygulanan yöntemlere ve verilen hizmetlere göre farklılık göstermektedir. Hastanın sorunuyla ilgili diş hekimi tarafından yapılacak teşhis ve tanı neticesinde en uygun tedavi seçeneği belirlenecek ve buna göre ücretlendirme yapılacaktır. Sorununuza uygun tedaviler hakkında bilgi almak için diş hekimi asistanlarımıza ulaşabilir, tedavi ücretleri ve tedaviler hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Doktorunuza Sorun

Randevu Al
Randevu Al +90 (544) 663 77 58