Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar İle Hayatını Değiştirmeye Gülüşünden Başla!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar

Periodontoloji & İmplantoloji Uzmanı

Periodontoloji ve implantoloji alanında hizmet veren Uzm. Dr. Oğuzhan Sunar Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezundur. devamını oku

8

YILLIK DENEYİM

10

BİLİMSEL MAKALE

3500

MUTLU GÜLÜŞ

Dişleriniz Tek Tek Dökülmeye mi Başladı?

Periodontoloji Uzmanı Dt. Oğuzhan Sunar – Gülümsemenize Hak Ettiği Değeri Verin!

Diş eti iltihapları ve implant tedavisinde son teknoloji yöntemlerle birlikte sağlıksız diş eti görünümünden kurtulun, dişlerinizi kaybetmeyin! Alanının ünlü isimlerinden Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar, ağız ve diş sağlığınızı yeniden kazanmanızı sağlıyor.

Kişiye Özel Uygulamalar

İmplant Uzmanı Dt. Oğuzhan Sunar ile tamamen size özel, ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayan, memnuniyet odaklı çözümler.

Son Teknoloji Diş Tedavileri

Diş tedavilerinde uluslararası standartlar, modern ve gelişmiş yöntemlerle hızlı ve kalıcı sonuçlar, etkileyici ve sağlıklı dişler.

Uzmanlık ve İlgi

Tedavi öncesi ve sonrası bilgilendirici, ilgili ve güler yüzlü hasta yaklaşımı, her türlü sorun ve sorularınız için uzman desteği.

Biliyor Musunuz?

Diş eti iltihapları tedavi edilmediğinde diş köklerinin zayıflamasına ve dişlerin kalıcı olarak kaybedilmesine neden oluyor! İmplant uygulamasında başarı için sağlıklı diş etleri şart!

Diş Kayıplarınız Sizi Üzmesin! İmplant Doktoru Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar ile Eskisinden Güçlü Dişlere Kavuşun!

Alanında uzman, implant ve periodontolojideki güncel gelişmeleri ve teknikleri takip ederek daima kendini geliştiren, tedavi öncesi ve sonrası hastalarına profesyonel destek sunan, son teknoloji ile donatılmış kliniğinde yüksek hizmet standartlarıyla hastalarının sağlığını ve mutluluğunu çalışma prensibi edinen Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar ile gülüşünüzde çarpıcı bir değişime hazır olun!

Randevu Al

İmplant doktoru Oğuzhan Sunar’dan WhatsApp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

En gelişmiş tanı yöntemleriyle ağız ve diş sağlığı sorununa uygun tedavi seçeneklerini öğren.

Tedavi Planını Oluştur

Tedavi planını İmplant Uzmanı Dt. Oğuzhan Sunar ile birlikte dilediğin gün ve saatte oluştur.

Tedavini Ol

İmplant ve estetik diş tedavilerini modern yöntemler ve sana özel çözümlerle vakit kaybetmeden ol.

Kontrollerini Yaptır

İmplant tedavilerinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diş hekimi kontrollerini unutma.

Sağlıklı Gülüşüne Kavuş

Hayal ettiğin sağlıklı gülüşe kısa sürede kavuş, özgüvenini yeniden kazan, aynalara mutlu bak.

Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar Uzmanlık Alanları – Özgürce Gülmenin Tam Sırası!

Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar, implantoloji, gülüş tasarımı, diş eti cerrahisi, diş eti hastalıkları ve estetik diş hekimliği alanlarında uyguladığı modern ve etkili tedavilerle ağız ve diş sağlığı problemlerinizden kalıcı olarak kurtulmanızı sağlıyor. Unutmayın mutlu bir gülüşün anahtarı doğru bir tedavidir!

Özgürce Gülmenin Tam Zamanı!

Sana Özel Tedavilerle Tanış, Özlemini Duyduğun Sağlıklı Dişlere Yeniden Kavuş!

Randevu Al

Öncesi Sonrası – Onlar Başardı, Sıra Sizde!

Başarılı tedavilerle özgürce gülümseyen hastalarımıza bir göz atın! İmplant, çene cerrahisi, diş eti hastalıkları ve gülüş tasarımında uzman hekiminiz Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar ile siz de hayatınızda büyük bir değişim yaratın!

İlham Al, Harekete Geç!

Dişlerinin Görünümünden Mutsuz Musun?

Eksik dişler, düzensiz görüntü, çiğneme sorunları artık dert değil.

Etkili Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Modern tedavilerle hayalindeki sağlıklı dişlere kısa sürede kavuşabilirsin.

Özgürce Gülümse!

Artık gülüşünü saklama ve her an özgürce gülümsemenin keyfini çıkar.

Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar İle Dişlerine İyi Bak, Hayata Daha Çok Gülümse!

Ağız ve diş sağlığı sorunlarınızı en doğru şekilde tespit ederek gerekli tedavilerinizi hızlı, acısız ve güvenli bir biçimde gerçekleştiriyor, uygulamalarımızla fark yaratıyoruz.

Cliniqa Dental World olarak son teknolojiye uygun ve ihtiyacınıza yönelik planlanan tedavi yöntemlerimizle, sizleri arzu ettiğiniz gülümsemeye kalıcı ve sorunsuz şekilde kavuşturuyoruz.

Daha estetik ve sağlıklı dişler artık hayal değil! Siz de gülüşünüzle dikkat çekebilir, hayata daha mutlu ve huzurlu bakabilirsiniz!

8
Yıllık Deneyim
9
Uzmanlık Alanı
3500
Mutlu Gülümseme
10
Bilimsel Makale

Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar İle İletişime Geç!

Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar Kimdir?

Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar, ilk ve orta öğretimini Ankara’da tamamladı. 2007 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimine başladı.

2013 yılında diş hekimliği fakültesi lisans eğitimini başarıyla tamamlayan Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar, 2013-2015 yılları arasında Ankara’da özel bir diş polikliniğinde çalıştıktan sonra 2015 yılında Ordu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı.

2018 yılında “Periodontal Hastalıklı Bireylerde Tükrük İskemik Modifiye Albumin(İMA) ve Yüksek Hassasiyetli C-Reaktif Protein (Hs-CRP) Değerleri Üzerine Periodontal Hastalığın Etkisi” isimli tez çalışmasını tamamladıktan sonra Uzm. Dt. unvanını aldı.

Videolar

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar uzmanlık eğitimi boyunca yurtiçi ve yurtdışı birçok kongrede sözlü ve yazılı sunumlar yapmış ve cerrahi yöntemlerle alakalı eğitimler aldı.

Uluslararası dergilerde üç adet ve ulusal dergilerde ise birçok sayıda bilimsel makalesi bulunmaktadır. Uzmanlık eğitimi boyunca, ortodontik tedavide hızlı diş hareketi sağlayan kortikotomi yöntemini kendi geliştirdiği yöntemle kolay bir cerrahi haline getiren ‘discision’ yöntemini bulmuş ve uluslararası yayınlarda bu yöntem kabul edilmiş ve faydalı bulunmuştur.

Uzm. Dt. Oğuzhan SUNAR, dişeti hastalıkları ve tedavisi, implant cerrahisi ve ileri cerrahi yöntemlerle ilgili aldığı yoğun klinik eğitimlerle hastalarına hızlı ve etkin çözümler sunmaktadır.

Makaleler

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Periodontoloji & İmplantoloji Uzmanı Dt. Oğuzhan Sunar, basit implant uygulamaları ve ileri cerrahi gerektiren implant uygulamaları, dişeti hastalıkları tedavisi ve cerrahileri, zigomatik implant cerrahisi ile ilgili çalışmalarına devam etmektedir.

Uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra kurs ve seminerlerde cerrahi yöntemlerle ilgili eğitim vermeye başlayan Uzm. Dt. Oğuzhan SUNAR şu an Etiler/Beşiktaş’ta bulunan Cliniqa Dental World’de mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Siz de sağlıklı dişlere kavuşmak, doya doya gülmek istiyorsanız Periodontoloji & İmplantoloji Uzmanı Dt. Oğuzhan Sunar ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları

Mutlu Bir Gülümseme İçin İlk Adımı At!

Sıkça Sorulan Sorular

Periodontoloji & İmplantoloji Uzmanı Dt. Oğuzhan Sunar, başta Etiler olmak üzere; Beşiktaş, Bebek, Akatlar, Gayrettepe, Nisbetiye, Ortaköy, Ulus, Abbasağa, Arnavutköy, Kuruçeşme, Mecidiye, Dikilitaş semtleri ile İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekte, hastalarının tedavi taleplerini karşılamaktadır. Ayrıca; Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Adana, İzmit, Bursa, Diyarbakır, Samsun, Aydın, Manisa, Yalova, Denizli illeri ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinden ve İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Suudi Arabistan, İran, Katar, Mısır, Irak, Tunus, Ürdün gibi ülkelerden gelen hastalarına en iyi çözümü bulmaları ve hayal ettikleri gülümsemelere kavuşmaları için hizmet vermektedir.

Cliniqa Dental World Periodontoloji & İmplantoloji Uzmanı Dt. Oğuzhan Sunar’dan randevu almak için iletişim bilgilerimizden yararlanabilirsiniz. Telefon, WhatsApp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Periodontoloji & İmplantoloji Uzmanı Oğuzhan Sunar implant, cerrahi implant, diş eti iltihapları, diş taşı temizliği, diş eti çekilmesi, diş estetiği, bruksizm ve ağız kokusu tedavisi gibi alanlarda hizmet vermektedir. Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar’ın tedavi hizmetleri hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Doktorunuza Sorun

Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar Hasta Yorumları

Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar hakkında yapılan yorumları okuyarak diş hekiminizi daha yakından tanıyabilir, aklınıza takılan konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Randevu Al
Randevu Al +90 (544) 663 77 58